משק 75 חדרי אירוח באשדוד
טלפון ליצירת קשר 052-4164433
054-2591688
מונה כניסות : 187447

 חדרי אירוח באשקלון

אם אתם רוצים כמה ימים של חופשה ביחד עם בן/ בת הזוג, חדרי אירוח באשקלון מציעים את כל הפינוקים האפשריים, זמינות בהזמנת החדרים וכמובן- חיסכון בזמן נסיעה לדרומיים שביניכם.

לא רק בצפון

זוכרים איך כל חופשה הייתה כוללת אינספור תכנונים מראש? הזמנות של הצימרים ומקומות הבילוי מראש, בדיקת פארקים למנגל, תכנון הנסיעה והוצאות דלק. עוד לא התחלנו לדבר על הלוגיסטיקה שמצריכה חופשה במקום רחוק מבחינת העבודה וסידור לילדים.

מעכשיו כבר לא צריך לנסוע עד לצפון כדי ליהנות מחופשה מפנקת במיוחד.

פה בדרום, תוכלו ליהנות מחדרי אירוח באשקלון. סוויטות מפנקות ענקיות, הכוללות מערכת קולנוע, ג'קוזי גדול, ומיטה קינג סייז. לא רק סוויטות, תוכלו ליהנות גם מחדרים המעוצבים פי תרבויות שונות, כגון חדר מרוקו, חדר צרפת, חדר אפריקה , חדר הוואי וחדר יפן. בכל חדר תפתחו דלת לעולם ותרבות אחרת ממה שהכרתם, ותוכלו ליהנות מחוויה של חו"ל כאן בדרום הארץ.

לשעה או לילה- תקבלו את כל הפינוקים

לא מעט חדרי אירוח מציעים מפרט דל מאוד.אצלנו במשק 75 לא משנה אם באתם לכמה שעות או לילה שלם, תקבלו את כל הפינוקים שיש ברשותנו להציע לכם.אם תרצו להישאר ליותר מכמה שעות- אתם תמיד מוזמנים.

יתרון נוסף אצלינו בחדרי האירוח, שאתם לא חייבים לתכנן מראש ואתם יכולים להשאיר מקום לספונטניות. מתחשק לכם להישאר ללילה שלם? אין כל בעיה. אנחנו מאמינים שספונטניות והקשבה לרגע הם הדרך הטובה ביותר לשבור את השגרה וליהנות מהחיים. לכן בכל רגע שתרצו תוכלו להאריך את הבילוי שלכם. בצורה כזאת אינכם מחויבים להישאר בגלל שהזמנתם ושילמתם כבר על חופשה לשבוע למשל, באיזה בית מלון בצפון.

בשקט שלכם

חדרי אירוח באשקלון מעניקים לכם פרטיות מוחלטת. בלי שאלות ובלי לחקור. זה הזמן שלכם לחדש וליהנות מהזוגיות שלכם, ואנחנו לא באים להפריע, זו הסיבה שלא תתקלו בצוות המקום במהלך כל השהות שלכם בחדרי האירוח שלנו.

אנחנו במשק 75 עושים את הכל כדי ליצור עבורכם פינה פרטית באמצע היום העמוס שלכם. זמן לעצמיכם, להכיר ולגלות מחדש אחת של השנייה, וליהנות ביחד מהפינוקים שחדרי האירוח שלנו מציעים.


טלפון ליצירת קשר 052-4164433 / 054-2591688
דוא”ל: zimmer.farm75@gmail.com
טואול - אתרים באינטרנט