משק 75 חדרי אירוח באשדוד
טלפון ליצירת קשר 052-4164433
054-2591688

 

חדרים דיסקרטיים לפי שעה

 

מה הבדל בין חדרים דיסקרטיים לפי שעה לבין צימרים דיסקרטיים, אתם בוודאי שואלים את עצמכם. ובכן כאשר מדובר על צימר דיסקרטי, לרוב זוהי בקתה או יחידת נופש עם נופים מרהיבים ושדרוגים מפנקים כמו בריכה, ג'קוזי או סאונה. חדרים דיסקרטיים מספקים חוויית אירוח בסיסית יותר ואותם לרוב מוצאים בערים ולא בישובים המרוחקים.

כיצד בנויים חדרים דיסקרטיים לפי שעה

חדרים דיסקרטיים לפי שעה יכולים להיות בנויים כסוויטה זוגית מפנקת או כיחידת דיור קטנה. הכניסה אליה תמיד תהיה נפרדת ותספק אפשרות להיכנס ולצאת בלי שאף אחד יראה את מי שמשתמש בחדר דיסקרטי.  חדרים דיסקרטיים לפי שעה יציעו גם מתקן מים ומטבחון עם כמה כלים בסיסיים ובמרכז החדר תהיה מיטה  וטלוויזיה. יש חדרים חדרים דיסקרטיים לפי שעה משודרגים יותר, בהם ניתן למצוא גם ג'קוזי אך לרוב מדובר על פתרון אירוח זול ופשוט יותר יחסית למה שמציעים צימרים.

האם חדרים דיסקרטיים לפי שעה עולים פחות מצימרים דיסקרטיים

התשובה היא בהחלט כן. צימרים חדרים דיסקרטיים לפי שעה תמיד יהיו קצת יותר יקרים מכיוון שהם מציעים חוויית אירוח ברמה יותר יוקרתית להבדיל חדרים דיסקרטיים לפי שעה שיספקו לכם מקום נקי שקט ומאובזר בכל הדרוש על מנת שתרגישו את הנוחות. חדרים דיסקרטיים ניתן להשכיר בתמורה ל-100 עד 200  שקלים לתקופה של שעה עד שלוש שעות. במידה ותרצו להשכיר צימר דיסקרטי לפי שעה, תצרכו להיפרד ממינימום 200 שקלים וגם לנתב בשבילים המפותלים של הישובים המרוחקים.

האם קיימים חדרים דיסקרטיים לפי שעה מפוארים

בהחלט כן. לצד החדרים דיסקרטיים לפי שעה הפשוטים, קיימים גם חדרים דיסקרטיים לפי שעה משודרגים גדולים ומפוארים שבהם יש ג'קוזי ואפילו סאונה או בריכה פרטית. חדרים דיסקרטיים מסוג זה מושכרים גם למסיבות רווקים וגם לקבוצות שמגיעות לחגוג אירוע והם מאפשרים להתפנק על הבר או לשחק סנוקר, להתרווח בסאונה יבשה או לטבול בג'קוזי ענק.

חדרים דיסקרטיים לפי שעה באשדוד

טלפון ליצירת קשר 052-4164433 / 054-2591688
דוא”ל: zimmer.farm75@gmail.com
טואול - אתרים באינטרנט