משק 75 חדרי אירוח באשדוד
טלפון ליצירת קשר 052-4164433
054-2591688
מונה כניסות : 185002

חדרי אירוח לזוגות באשדוד - סוגי החדרים:

 
כדי לחזק את הרומנטיקה צריך להשקיע. לא תמיד יש זמן לקחת חופשות ולהתחיל בנסיעות על פני הארץ. חדר אירוח לזוגות באשדוד מציעים לכם בילוי פרטי באווירה שונה ממה שהכרתם, לכמה שעות לברוח מהעולם שבחוץ ולהיכנס לארץ מפתיעה ומרגשת.
 
חוץ לארץ במרחק נגיעה
משק 75 מציע לכם מגוון של סוויטות וחדרים ,לבוא ולהתפנק בהם. חדר מפואר ויוקרתי תוכלו למצוא בכל בית מלון, אנחנו במשק 75 החלטנו לקחת את העיצוב צעד אחד קדימה, ובחרנו לעצב כל חדר לפי סגנון ואווירה אחרת.
 
חדר מרוקו
הזהב והכחול השזורים זה בזה...הבדים הדקיקים והעדינים...חדר מרוקו יגרום לכם להרגיש כאילו נכנסתם לאחת מאגדות אלף לילה ולילה.הצבעים, האווירה, הרהיטים, עיטורי הקירות והפיתוחים זהב וכמובן הנברשות המפוארות. ללילה אחת, לחיות באגדה מן ארצות ערב.
 
חדר יפן
אין כמו תרבות זרה לעניין ולרגש.חדר יפן משופע בסמלים יפניים ובקישוטים היפניים המיוחדים כל כך. כל דבר בחדר יהיה חדש ושונה ממה שראיתם עד כה בארץ. הדפסי הצבע הענקיים על הקימונו היפניים, דוגמאות הצבע ועוד. בואו לחוות את יפן דרך המגע והחושים.
 
חדר הוואי
להיות חופשיים ומשוחררים לכמה שעות.חדרי אירוח לזוגות באשדוד בצבעים שמחים, נועזים. חדר הוואי זהו חדר חי המשדר חופש ושמחה. במיוחד בעונת הקיץ, אין כמו לשבת על החוף עם כוס משקה ביד..אז עד שהחופשה המיוחלת תגיע, בואו ליהנות מהוואי ביחד, כאן בארץ.
 
חדר אפריקה
השבטיות, עמודי הטוטם..התרבות שמכעט הולכת ונעלמת. בואו לחוות את אפריקה הפראית והנועזת, ליהנות בחדר אפריקאי, עם סמלים אפריקניים ותמונות מהג'ונגל עצמו. לילה אחד בארץ זרה ופראית.
 
חדר צרפת
מי אמר שבשביל קצת רומנטיקה צריך לנסוע עד לעיר האורות? חדרי אירוח לזוגות באשדוד,במשק 75, מצעים לכם, חדר מפואר בסגנון צרפתי, כאילו אתם במלון בפריז.

כל חדר מחדרי האירוח לזוגות באשדוד מכיל ג'קוזי גדול, מטבחון מאובזר, מקרר, מיטה קינד סייז, שתייה קרה חופשית ובר נביעות.
זה הזמן לחדש את הרומנטיקה ולהתנסות בתרבויות אחרות ,כאן בארץ. לילה אחד של צרפת, של מרוקו, של אפריקה, של יפן והוואי. לילה אחד בחדרים המעוצבים לפי התרבויות המפתות והקסומות האילו

טלפון ליצירת קשר 052-4164433 / 054-2591688
דוא”ל: zimmer.farm75@gmail.com
טואול - אתרים באינטרנט