משק 75 חדרי אירוח באשדוד
טלפון ליצירת קשר 052-4164433
054-2591688
מונה כניסות : 187426

חדרי אירוח לפי שעה באשקלון

 
לפעמים כל מה שצריך אלו כמה שעות. כמה שעות בהן אנחנו סוגרים את הדלת ומפנים את כל הזמן והמרחב לעצמנו.לא מעט פעמים, הסביבה לא מאפשרת לנו לקחת את החופש הזה, אפילו לכמה שעות. מטלות היום יום מעיקות, הלוז"ים הצפופים, ונראה שחופשה לכמה ימים בבית מלון,או אפילו לסופ"ש בודד אחד, זו באמת רק נחלת העשירים.
 
 
חדרי אירוח לפי שעה אשקלון מתאימים בדיוק עבורכם, אילו סדר יומם עמוס למכביר.
במקום לשכור צימר ללילה ,לנסוע שעות עד הצפון, רק כדי להירדם עם הנעליים על המיטה...אפשר ליהנות מכל היתרונות של צימרים גם כאן בדרום במרחק נגיעה, ובלי הוצאה כספית גדולה.
 
כל הזמן בעולם
חדרי אירוח לפי שעה מאפשרים לכם את כל הזמן שתצטרכו לעצמכם, שעה, שעתיים, ואולי תחליטו להאריך את השהות ולהישאר ללילה. הכל נתון לבחירתכם, ואין צורך להחליט מראש או להתחייב מראש.
חדרי אירוח לפי שעה באשקלון מציעים עבורכם את כל הפינוקים האפשריים, מערכת קולנוע ,ג'קוזי ענק, מיטה קינג סייז. בכל פריט ועיצוב תמצאו יוקרה ופאר, שיהפכו את השהות שלכם למיוחדת ככל האפשר.
 
בלי שאחרים יכניסו את האף
מכל סיבה שהיא, את הזוגיות הזו אתם רוצים לשמור לעצמכם. אין סיבה שאחרים יכניסו את האף לעניינים שלא שלהם, ומגיעה לכם פרטיות. חדרי אירוח לפי שעה באשקלון מציעים לכם פרטיות מרבית. החניה נעשית צמוד לסוויטות המפוארות שלנו, ללא היתקלות בצוות המקום. עשינו את הכל כדי שתוכלו להיות מבילוי שקט ,וכדי שלכמה שעות תוכלו להשאיר את העולם מחוץ לתמונה.
 
פינה פרטית משלכם
יצרנו עבורכם את המקום שמושלם שתוכלו להקדיש זמן לעצמכם ולחדש את הרומנטיקה ביניכם, ללא הפרעות מעולם שבחוץ.
כבר לא צריך לתכנן שבועות מראש ולשמור מקום ביומן, אין צורך לוודא שיסתדרו בעבודה בלעדיכם וגם לא לנקר עיניים עם החופשה שתכננתם. חדרי אירוח לפי שעה באשקלון נותנים לכם בדיוק את ההפסקה שאתם כל כך צריכים. לכמה שעות, רק אתם קיימים בעולם.
בדרך מהעבודה, או לפני שבת, כמה שעות של פינוקים והנאה, בספונטניות, פשוט להגיע ולחיות את הרגע.
 

טלפון ליצירת קשר 052-4164433 / 054-2591688
דוא”ל: zimmer.farm75@gmail.com
טואול - אתרים באינטרנט