משק 75 חדרי אירוח באשדוד
טלפון ליצירת קשר 052-4164433
054-2591688
מונה כניסות : 187425

חדרים דיסקרטיים באשקלון – רק משק 75!

אנשים אשר מעוניינים בבילוי רומנטי זוגי מיוחד, מעדיפים לעיתים לעשות זאת במקום שקט ונסתר, שבו איש לא ידע על מקום הימצאם. זוגות רבים מעדיפים, כאשר הם יוצאים לבילוי זוגי, להתנתק לחלוטין מן העולם, ולהתרכז בהנאה האישית והרומנטית שלהם. בדיוק לשם כך קיימים חדרים דיסקרטיים באשקלון, ובדיוק לשם כך קיים משק 75. משק 75 מציע לכם חדרים דיסקרטיים באשקלון, שבהם תוכלו לבלות מספר שעות, בדיוק הזמן הרצוי והדרוש לכם, מבלי שאיש יידע על כך.

 

חדרים דיסקרטיים באשקלון

משק 75 מציע לכם חדרים דיסקרטיים באשקלון, צימרים יפהפיים שבהם אתם יכולים ליהנות זה מחברתה של זו, וליהנות ממספר שעות רומנטיות במיוחד. הדיסקרטיות של משק 75 היא מלאה, עד כדי כך שכאשר אתם מזמינים חדר במקום, אינכם צריכים להשאיר את שמכם, וגם לא שום פרט זיהוי אחר. את התשלום תוכלו לשלם בכל דרך המתאימה לכם, גם במזומן, כך שאתם שומרים על דיסקרטיות מלאה לחלוטין. כך תוכלו להיות בטוחים, שאתם אכן נמצאים בבילוי זוגי, ושאיש אינו יודע על כך מלבד שניכם.

 

הייחודיות של משק 75

משק 75 מציע לכם חדרים דיסקרטיים באשקלון, אשר מעוצבים בסגנון רומנטי ויפהפה, ומעניקים לכם עשרות פינוקים נפלאים ורומנטיים, אשר משדרגים את הבילוי שלכם והופכים אותו למושלם. מלבד המיטה הגדולה והמפנקת שבכל אחד מהחדרים, פינות הישיבה המדהימות, הטלוויזיה הגדולה, השתייה המפנקת ושאר הפריטים הממלאים את החדרים, מציע לכם משק 75 גם פינוקים רומנטיים ייחודיים אותם תוכלו להזמין מראש אליכם לחדר, כמו למשל עיסוי זוגי או טיפולים זוגיים אחרים שיגיעו עד אליכם לצימר, ארוחת בוקר זוגית מלאה, גדולה ומפנקת, הפתעות מיוחדות לזוגות החוגגים ימי הולדת, ימי נישואין וכדומה, תפריט פינוקים ממנו תוכלו לבחור שוקולדים, יינות ועשרות פינוקים אחרים, ועוד הרבה תוספות ושדרוגים נפלאים. מחוץ לחדרים תוכלו למצוא גם מנגל, ובמתחם כולו תוכלו ליהנות מרכיבה על סוסים, מטרקטורונים ומאטרקציות נוספות.

מחפשים חדרים דיסקרטיים באשקלון? פנו עוד היום למשק 75 ותיהנו מחדרים ומצימרים מפוארים, רומנטיים ומפנקים במיוחד, בהם תוכלו ליהנות מדיסקרטיות מלאה וממגוון פינוקים והנאות!


טלפון ליצירת קשר 052-4164433 / 054-2591688
דוא”ל: zimmer.farm75@gmail.com
טואול - אתרים באינטרנט