משק 75 חדרי אירוח באשדוד
טלפון ליצירת קשר 052-4164433
054-2591688
מונה כניסות : 189156

צימרים לפי שעות בדרום – אירוח בדואי


באיזור הנגב בתוך המדבר תוכלו ליהנות מחופשה מיוחדת במינה. בנגב יש אפשרות להצטרף לאירוח בדואי בצורות שונות ובינהם בצימרים מיוחדים הנמצאים בתוך מתחם האירוח הבדואי שבמקום. אירוח בדואי מתקיים בתוך אוהל מסורתי ששם ניתן ללון לכמה ימים בתנאים טובים. מקבלים שמיכות וכריות, וכל משפחה מבשלת את האוכל שלה. יש במקום שירותים ומקלחות משותפים וברזיות לרחצה.

 
צימרים לפי שעות בדרום מתחם האירוח הבדואי

כפי שנאמר בתוך מתחם האירוח הבדואי יש גם צימרים המתאימים למשפחות או לזוגות הרוצים ליהנות מהאירוח הבדואי אבל לא לישון ביחד באוהל בדואי ענק עם עוד משפחות. צימרים לפי שעות בדרום מאד נוחים ומספקים לכם את כל הדברים שתמצאו בצימרים: חדר שינה גדול ואפשרות להוספת מיטות לילדים, מטבחון קטן ומרפסת לאוכל בחוץ, מזגן ואפשרות לקבל ארוחת בוקר בדואית מסורתית ישירות לתוך הצימר בלכ בוקר.

צימרים לפי שעות בדרום – אטרקציות שונות

האירוח הבדואי מזמן אתכם לכמה אטרקציות מיוחדות כמו עריכת טקס שתיית תה מסורתי הכולל גם סיפורים ואגדות מהעדה הבדואית וגם קצת על אורח החיים הבדואי המיוחד. בנוסף לאירוח הבדואי תוכלו לצאת לטיולי גמלים או לטיולי ג'יפים מאורגנים ומודרכים במדבר. אטרקציות  נוספות תוכלו למצוא בדרום הארץ בקיבוץ שדה בוקר עם ביקור בצריף של בן גוריון ותוכלו לצפות בוואדי המשגע הנשקף מחלקת הקבר של מייסד המדינה ושל רעייתו הקבורים בשולי הקיבוץ.

צימרים לפי שעות בדרום – כל השנה

כמו בכל חלקי הארץ גם בדרום יש צימרים לפי שעות בדרום פנויים כל השנה, אלא שבעונת החורף המחירים בצימרים אלה נמוכים יותר ואתם חוסכים בעלויות הנופש. מכיוון שמזג האוויר בדרום הוא סביר גם בחורף ורוב העונה יש מזג אוויר טוב, מומלץ לקחת את כל המשפחה לחופשת חורף מפנקת בדרום. צימרים בדרום תוכלו להזמין בכל אחד מאתרי האינטרנט העוסקים בכך.
צימרים לפי שעות בדרום.


צימרים לפי שעה

טלפון ליצירת קשר 052-4164433 / 054-2591688
דוא”ל: zimmer.farm75@gmail.com
טואול - אתרים באינטרנט