משק 75 חדרי אירוח באשדוד
טלפון ליצירת קשר 052-4164433
054-2591688
מונה כניסות : 187439

 

 צימרים רומנטיים לזוגות באשקלון על פי סוגי חדרים :

 

לפעמים מגיע הרגע בו צריך לברוח מהעולם. להיעלם ביחד לכמה ימים, רק אתם ביחד. בלי מטלות יומיות ודאגות.זמן לעצמיכם ביחד, כאילו רק אתם בעולם.

לגלות את רומנטיקה מחדש

השגרה שהייתה נוחה לנו בעבר, הפכה את כל הדברים בעולמינו לרגילים. אותה ארוחת הבוקר, אותה מיטה לישון עליה בערב. אותן הדאגות וטרדות היום יום. כל מה שצריך הוא להטעין את המצברים ,שיספיקו לתקופה נוספת של שגרה.
אל תתנו לרומנטיקה ביניכם לגווע כי לא טיפחתם אותה, אל תשאירו את עצמכם לסוף היום ברשימת המטלות, ותקדמו ענייניים שחשובים לבוס שלכם במקום. זה הזמן לקחת זמן לעצמכם, יום, יומיים, אפילו סופ"ש, ולחוות את העולם מחדש.
לצאת החוצה לעולם, להתכנס פנימה ביחד לתוך עצמיכם, ולשבור את השגרה.
 
אין זמן לנסוע רחוק

לא כולם בורכו בעודף זמן, לנסוע על פני הארץ  הלוך ושוב בטיולים. אנחנו גם לא רוצים שתבזבזו את כל הזמן שלכם בנסיעה. אנחנו רוצים שאת הזמן היקר הזה תשקיעו בדבר היחיד שקיים מבחינתכם בעולם, בעצמכם.
צימרים רומנטיים לזוגות באשקלון הוקמו במיוחד בשבילכם. משק 75 יצר פינה חמה הנגישה להגעה, ויחד עם זאת מבודדת מהעולם שבחוץ. תכלו להגיע אלינו ולכמה ימים פשוט להיות אתם עצמיכם, ביחד.
משק 75 מציע לכם מגוון של צימרים וסוויטות להתפנק בהם. תוכלו לבחור אחד מחדרי האירוח המיוחדים שלנו, המעוצבים כל אחד בסגנון תרבות אחרת. חדר מרוקו העשיר, חדר יפן המסתורי, חדר אפריקה הפראית, הוואי החופשיה וצרפת הרומנטית.
תוכלו למצוא גם סוגים שונים של צימרים רומנטיים לזוגות באשקלון, סוויטות מפוארות ועוד.
 
סוויטות מפוארות אלו, סוויטת לוטוס, סוויטת יסמין וסוויטת לילך, מצוידות כולן בכל התפנוקים שריהוט ועיצוב נכון יכולים להציע לכם. כל סוויטה מגיעה עם מערכת קולנוע, ג'קוזי ענק, מטבחון מאובזר, מקרר, מיטה קינג סייז,ופינות ישיבה בתוך הסוויטה ומחוץ לסוויטה, ואפילו מקום למנגל.
 
כל בילוי שתרצו אספנו עבורכם לתוך הצימרים הרומנטיים עצמם, לחסוך לכם זמן נסיעות וטרחה. הכנו עבורכם את המקום המושלם בו תוכלו ליהנות ביחד מכל הבילויים, ובעיקר, זה מחברת זו.
 
 

טלפון ליצירת קשר 052-4164433 / 054-2591688
דוא”ל: zimmer.farm75@gmail.com
טואול - אתרים באינטרנט